راه های ارتباطی ما :

  سوالات متداول

  دوست دارم خرید کنم اما چطور به شما اعتماد کنم؟

  دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه ما رسمیت و اعتبار می ‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت شهر کتونی، با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.همچنین در قسمت نظرات هر محصول می توانید نظرات دیگر مشتریان را ببینید و  یا به اینستاگرام ما مراجعه کرده و هایلایت رضایت مشتریان را بررسی کنید.

  برای خرید حتما باید عضو سایت باشم؟

  بله اما مراحل ثبت نام بسیار کوتاه است درواقع ما برای مشتریانی که پروسه تایید ایمیل سختشان است، ثبت نام پیامکی را فعال کرده ایم تا با وارد کردن شماره خود و در یک مرحله بتوانند عضو شده و خریدشان را ثبت کنند.

  سفارشم را به چه روش‌ هایی میتونم تحویل بگیرم؟

  سفارشات با پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می شوند.

  می‏تونم سفارشم را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟

  زمان رسیدن ارسال‏‌ ها پس از تحویل به پست، بر اساس محدوده جغرافیایی از 24 تا 72 ساعت متغیر است، بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی‏‌توان به طور دقیق تعیین کرد.

  می‏تونم کتونی را که سفارش دادم، بیام حضوری تحویل بگیرم؟

  خیر. شهر کتونی فعلا یک فروشگاه اینترنتی است و فقط برای خریداران عمده امکان حضور در دفتر کارخانه محیا است.

  آیا فروشگاه شهر کتونی در تهران یا سایر شهرها، شعبه دیگر یا نمایندگی دارد؟

  شهر کتونی در هیچ نقطه‌‌ ای از کشور نماینده فروش ندارد و برای خرید تنها باید به وب سایت فروشگاه مراجعه کنید و یا با از طریق صفحه ما در اینستاگرام به آدرس shahrekatoni.ir@ و یا واتساپ که آدرس آن در سایت درج شده، اقدام کنید. لازم به ذکر است سفارشاتی که از طریق سایت انجام شوند خیلی سریعتر به دست شما عزیزان خواهند رسید.

  بعد از ثبت سفارش آیا لازمه برای اطمینان از خریدم، تماس بگیرم؟

  خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق سرویس پیامک یا ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش فروشگاه شهر کتونی با شما تماس خواهند گرفت